Συγχαρητήρια Χρήστου Παγώνη στον Γυμναστικό Σύλλογο Κύμης

Χωρίς κατηγορία / Τρίτη, 24 Μαΐου 2016

Συγχαρητήρια στον πρόεδρο της ομάδας μπάσκετ του Γ.Σ. Κύμης και αντιδήμαρχο της Δ.Ε. Κύμης Αλέξανδρο Θεοδώρου, για την άνοδο αυτής στην Basket League, απένειμε ο δήμαρχος Χαλκιδέων Χρήστος Παγώνης.
Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχαν, ο δήμαρχος Χαλκιδέων τόνισε ότι πρόκειται για μεγάλη επιτυχία που αντανακλά σ΄όλη την Εύβοια και έκανε αίσθηση στο Πανελλήνιο, αφού πρόκειται για την 6η συνεχή άνοδο. Μάλιστα, ο Χρ. Παγώνης ζήτησε από τον πρόεδρο του Γ.Σ. Κύμης να μεταφέρει τα συγχαρητήρια και στα υπόλοιπα μέλη της διοίκησης, το προπονητικό τιμ και τους παίκτες.
Παράλληλα, ο δήμαρχος Χαλκιδέων απένειμε τα συγχαρητήριά του για την επιτυχία της ομάδας και στον δήμαρχο Κύμης – Αλιβερίου Θανάση Μπουραντά.

Γραφείο Τύπου
Δήμου Χαλκιδέων