Στο τουρνουά για τον Ι. Μαρίνο ο Δήμαρχος Χαλκιδέων

Δράσεις, Νέα / Τρίτη, 24 Οκτωβρίου 2017

Τουρνουά στη μνήμη του παλιού ποδοσφαιριστή και δημοτικού υπαλλήλου Γιάννη Μαρίνου, διοργανώθηκε τη Δευτέρα 23 Οκτωβρίου στο Δημοτικό Στάδιο της Χαλκίδας, με τη συμμετοχή των ομάδων παλαίμαχων του Α.Ο. Χαλκίς, του Ολυμπιακού Χαλκίδας, της Ν. Αρτάκης και της ΑΕΚ Χαλκίδας.

Μεταξύ των ανθρώπων που έδωσαν το παρών ήταν και ο Δήμαρχος Χαλκιδέων Χρήστος Παγώνης, ο οποίος συνεχάρη τις ομάδες για τη διοργάνωση του τουρνουά, καθώς και ο Αντιπρόεδρος του Δημοτικού Οργανισμού Άθλησης, Πολιτισμού και Περιβάλλοντος Χαλκίδας (ΔΟΑΠΠΕΧ) Κ. Αναγνωστάκης.

Για την ιστορία να αναφερθεί ότι στα παιχνίδια, που είχαν διάρκεια 50΄, ο Α.Ο. Χαλκίς νίκησε την ΑΕΚ 2-0 και με το ίδιο σκορ ο Ολυμπιακός Χαλκίδας νίκησε τη Ν. Αρτάκη.