Αντιπροσωπεία του Δήμου Χαλκιδέων στην Απονομή των Αθλητικών Βραβείων

Δράσεις, Νέα / Δευτέρα, 12 Ιουνίου 2017

Αντιπροσωπεία του Δήμου Χαλκιδέων με επικεφαλής τον Δήμαρχο Χρήστο Παγώνη παρέστη το βράδυ της Κυριακής 11 Ιουνίου στην τελετή απονομής των Ευβοϊκών Αθλητικών Βραβείων 2017.

Την οργάνωσαν ο Σταθμός των Εργαζομένων 9,65 FM και το Αθλητικό Πόρταλ “Δυνατά και Αθλητικά” υπό την αιγίδα της Περιφερειακής Ενότητας Εύβοιας και του Δημοτικού Οργανισμού Άθλησης,Πολιτισμού και Περιβάλλοντος του Δήμου Χαλκιδέων.

Στην παρέμβαση που έκανε ο Δήμαρχος Χαλκιδέων συνεχάρη τους διοργανωτές καθώς και όλους τους τιμηθέντες για την σημαντική συνεισφορά τους στον αθλητικό τομέα.

Τόνισε δε ακόμη ότι η Δημοτική Αρχή επιδιώκει και προσπαθεί με κάθε τρόπο να διατηρεί τις αθλητικές εγκαταστάσεις στο καλύτερο δυνατό επίπεδο,αφού, όπως είναι γνωστό, ο αθλητισμός είχε πάντα συμβολή στην ανάπτυξη της κοινωνίας.

Φωτογραφία του χρήστη Δήμος Χαλκιδέων.