Έκοψε βασιλόπιτα η Διεύθυνση Καθαριότητας του Δήμου

Δράσεις, Νέα / Παρασκευή, 2 Φεβρουαρίου 2018

Την πρωτοχρονιάτικη πίτα της έκοψε σήμερα Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου στον χώρο του Εργοταξίου, η Διεύθυνση Καθαριότητας του Δήμου Χαλκιδέων.

Τη βασιλόπιτα έκοψε ο Δήμαρχος Χαλκιδέων Χρήστος Παγώνης, ο οποίος ευχαρίστησε τους εργαζόμενους για τη συνεργασία και το ενδιαφέρον τους, προκειμένου να είναι καθαρές όλες οι περιοχές του Δήμου.

Ανέφερε ακόμη ο Δήμαρχος ότι η Δημοτική Αρχή είναι στο πλευρό τους και θα συμβάλλει συνεχώς για να διευκολύνονται στο καθημερινό τους έργο, είτε με την ενίσχυση σε προσωπικό είτε σε μηχανολογικό εξοπλισμό.

Τις ευχές τους εξέφρασαν ακόμη ο Αντιδήμαρχος Βασίλης Τουχτίδης, ο εντεταλμένος σύμβουλος σε θέματα ανακύκλωσης Δημήτρης Παπαποστόλου, ο Διευθυντής Αλέξανδρος Βράκας και ο Πρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων Χάρης Καραμάντουλας.