Έκτακτη δια περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 21/9/2022

Νέα, Συνεδριάσεις / Τετάρτη, 21 Σεπτεμβρίου 2022

Έκτακτη δια περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Χαλκιδέων, που θα πραγματοποιηθεί μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή τηλεφώνου, την Τετάρτη 21 Σεπτεμβρίου 2022 και από ώρα 13:30 μ.μ. έως 14:30 μ.μ., για λήψη απόφασης στο παρακάτω θέμα που αφορά την αποδοχή της συνημμένης στο παρόν υπ’ αριθμό 3/6-16.9.2022 απόφασης του Δ.Σ. της Π.Α.ΔΥ.Θ. Α.Ε., περί ορισμού εκπροσώπων της στην Κοινή Επιτροπή Παρακολούθησης της Προγραμματικής Σύμβασης με το Δήμο Χαλκιδέων για τη “Διάθεση των σύμμεικτων αστικών και προσομοιωμένων προς αυτά στερεών αποβλήτων του Δήμου Χαλκιδέων στις Εγκαταστάσεις ΧΥΤΑ της Π.Α.ΔΥ.Θ.  Α.Ε. στα Τρίκαλα  Θεσσαλίας”, λόγω κατεπείγοντος.
ΘΕΜΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

1. Αποδοχή της 3/6-16.9.2022 απόφασης Δ.Σ. της Π.Α.ΔΥ.Θ. Α.Ε. περί ορισμού εκπροσώπων της στην Κοινή Επιτροπή Παρακολούθησης της Προγραμματικής Σύμβασης με το Δήμο Χαλκιδέων για τη “Διάθεση των σύμμεικτων αστικών και προσομοιωμένων προς αυτά στερεών αποβλήτων του Δήμου Χαλκιδέων στις Εγκαταστάσεις ΧΥΤΑ της Π.Α.ΔΥ.Θ.  Α.Ε. στα Τρίκαλα  Θεσσαλίας”.