Με τους εργαζόμενους των υπηρεσιών του Δήμου Χαλκιδέων στο Μέγαρο Κότσικα συναντήθηκε η Δήμαρχος Έλενα Βάκα

Δράσεις, Νέα / Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019

Με τους εργαζόμενους των υπηρεσιών του Δήμου Χαλκιδέων που στεγάζονται στο Δημαρχιακό Μέγαρο Κότσικα στην οδό Φαρμακίδου, συναντήθηκε σήμερα Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου η Δήμαρχος Χαλκιδέων Έλενα Βάκα.

Η Δήμαρχος είχε συνάντηση με τους υπαλλήλους της Διεύθυνσης Πολεοδομίας και τους εργαζόμενους στο Δημοτικό Οργανισμό Άθλησης, Πολιτισμού και Περιβάλλοντος.

Εξαίροντας την υπευθυνότητα και εμπειρία του συνόλου των εργαζομένων, αλλά και τη σπουδαιότητα των συγκεκριμένων υπηρεσιών για την πόλη και τους δημότες, η Δήμαρχος ζήτησε από τους εργαζόμενους να συνεχίσουν να θέτουν σε απόλυτη προτεραιότητα τον πολίτη, συμβάλλοντας στην αναπτυξιακή και πολιτιστική πορεία του Δήμου Χαλκιδέων.