Μηχανικοί από τις «Κτιριακές Υποδομές» (πρώην ΟΣΚ) επισκέφθηκαν το σχολικό συγκρότημα στην περιοχή του Βούρκου

Πολιτική, Χωρίς κατηγορία / Τετάρτη, 2 Μαρτίου 2016

Μετά από αίτημα που είχε υποβάλλει ο Δήμος Χαλκιδέων, μηχανικοί από τις “Κτιριακές Υποδομές”(πρώην ΟΣΚ) επισκέφθηκαν την Πέμπτη 25 Φεβρουαρίου τη Χαλκίδα, προκειμένου να ελέγξουν το σχολικό συγκρότημα στην περιοχή του Βούρκου.

Συνοδευόμενοι από εκπροσώπους του Δήμου κατέγραψαν τα προβλήματα, τα οποία όπως είπαν θα διατυπώσουν εγγράφως στην Υπηρεσία τους και θα κοινοποιήσουν στον Δήμο Χαλκιδέων.

Την ίδια ημέρα οι μηχανικοί των “Κτιριακών Υποδομών” είχαν και συνάντηση με τον δήμαρχο Χαλκιδέων Χρ. Παγώνη, τον οποίο ενημέρωσαν ότι σύντομα οι υπηρεσίες θα έχουν στα χέρια τους την Τεχνική Έκθεση.