Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος συμμετοχής στη Δημοτική Επιτροπή Διαβούλευσης του Δήμου Χαλκιδέων

Δράσεις, Νέα / Τετάρτη, 19 Απριλίου 2017

Ο Δήμος Χαλκιδέων, προκειμένου να συγκροτήσει τη νέα Δημοτική Επιτροπή Διαβούλευσης με θητεία που θα λήγει στις 31/08/2019, απευθύνει ανοιχτή πρόσκληση στα διοικητικά συμβούλια:
Των τοπικών εμπορικών και επαγγελματικών συλλόγων και οργανώσεων
Των επιστημονικών συλλόγων και φορέων
Των τοπικών οργανώσεων εργαζομένων και εργοδοτών
Των εργαζομένων στο Δήμο και τα νομικά του πρόσωπα
Των ενώσεων και συλλόγων γονέων
Των αθλητικών και πολιτιστικών συλλόγων και φορέων
Των εθελοντικών οργανώσεων και κινήσεων πολιτών
Άλλων οργανώσεων και φορέων της κοινωνίας των πολιτών
Εκπροσώπων των τοπικών συμβουλίων νέων
Και άλλων φορέων, συλλόγων ή οργανώσεων που υφίστανται και δρούν στο Δήμο Χαλκιδέων

εφόσον το επιθυμούν, να εκφράσουν τη βούλησή τους για συμμετοχή στη Δημοτική Επιτροπή Διαβούλευσης του Δήμου Χαλκιδέων, ορίζοντας εγγράφως τους εκπροσώπους τους (έναν τακτικό και έναν αναπληρωτή).

Η παρούσα πρόσκληση απευθύνεται, επίσης, και σε δημότες του Δ. Χαλκιδέων που επιθυμούν να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους για τη συμμετοχή τους στη Δημοτική Επιτροπή Διαβούλευσης.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να δηλώσουν τη βούλησή τους για συμμετοχή στην Επιτροπή Διαβούλευσης με τους εξής τρόπους:

Εγγράφως στο Δημοτικό Κατάστημα του Δήμου Χαλκιδέων (Ληλαντίων & Μεγασθένους) στη γραμματέα της Επιτροπής κα. Γλυκερία Τσαλίκη
Με fax στο τηλ. 2221076220
Mε e-mail στη διεύθυνση: fotini.katoli@dchalkideon.gr – glykeria.tsaliki@dchalkideon.gr
το αργότερο μέχρι τις 8 Μαΐου 2017.

Πληροφορίες:
2221355154 Γλυκερία Τσαλίκη – Υπάλληλος του Δήμου