Στη γιορτή του Α.Ο. Αλατσάτων ο Δήμαρχος Χαλκιδέων

Δράσεις, Νέα / Δευτέρα, 24 Δεκεμβρίου 2018

Στην εορταστική εκδήλωση της ποδοσφαιρικής ομάδας των Αλατσάτων, που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 22 Δεκεμβρίου στη Χαλκίδα, παρέστη ο Δήμαρχος Χαλκιδέων Χρήστος Παγώνης.

Είχε την ευκαιρία να ενημερώσει τους ανθρώπους της ομάδας ότι τις επόμενες ημέρες θα είναι έτοιμος ο ηλεκτροφωτισμός του γηπέδου “Αλεξάνδρου”, που χρησιμοποιεί ο Α.Ο. Αλατσάτων, έτσι ώστε να εξυπηρετούνται οι παίκτες στις βραδινές προπονήσεις.

Στη διάρκεια της ομιλίας του, ο Δήμαρχος συνεχάρη τη διοίκηση της ομάδας που συνέβαλε στην επαναδραστηριοποίησή της, γεγονός που φέρνει τη νεολαία κοντά στον αθλητισμό.

Το πρόγραμμα της εκδήλωσης περιελάμβανε τη βράβευση δύο παλαιών ποδοσφαιριστών των Αλατσάτων, του Νίκου Πεππέ, του οποίου την πλακέτα απένειμε ο Δήμαρχος Χαλκιδέων και του Νίκου Τσάλλα.