Στη Θεατρική παράσταση «Ιφιγένεια εν Αυλίδι» η Δήμαρχος Χαλκιδέων

Νέα / Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου 2019

Τη Θεατρική παράσταση «Ιφιγένεια εν Αυλίδι» που πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 10 Δεκεμβρίου στο Δημοτικό Θέατρο Παπαδημητρίου, από τα παιδιά του Πανευβοϊκού Συλλόγου Α.με.Α «Άνθρωπος-Ελπίδα-Πολιτισμός», παρακολούθησε η Δήμαρχος Χαλκιδέων Έλενα Βάκα. Στο σύντομο χαιρετισμό της, η κ. Βάκα έδωσε συγχαρητήρια και ευχήθηκε καλή επιτυχία στο έργο του Συλλόγου. «Έχουμε όλη τη διάθεση να βοηθήσουμε και να στηρίξουμε όλες σας τις δράσεις, να στηρίξουμε τα παιδιά με ειδικές ανάγκες και να τους δώσουμε την προοπτική της ομαλής και εύρυθμης κοινωνικοποίησης τους. Επιθυμούμε να τους δώσουμε ποιότητα στη ζωή τους, είτε αυτό λέγεται καλός δρόμος για να περπατούν είτε μια ζεστή αίθουσα να πηγαίνουν και δραστηριότητες για να απασχολούνται.»