Στην γιορτή του Ηρακλή Χαλκίδας ο δήμαρχος Χαλκιδέων

Δράσεις, Νέα / Δευτέρα, 6 Φεβρουαρίου 2017

Την βεβαιότητα ότι η ομάδα βόλεϋ του Ηρακλή Χαλκίδας θα πετύχει τους στόχους της και θα καταφέρει να παραμείνει στην Volley League, εξέφρασε ο δήμαρχος Χαλκιδέων Χρήστος Παγώνης, στην διάρκεια της εορταστικής εκδήλωσης του συλλόγου, την Κυριακή 5 Φεβρουαρίου.
Στην σύντομη παρέμβασή του ο δήμαρχος τόνισε ότι για την επίτευξη του στόχου του Ηρακλή Χαλκίδας εγγυάται το οικογενειακό περιβάλλον μέσα στο οποίο λειτουργεί.
Παράλληλα είπε ότι ο Δήμος Χαλκιδέων καταβάλλει κάθε δυνατή προσπάθεια προκειμένου οι αθλητικές εγκαταστάσεις να είναι στην κατάσταση που πρέπει.
Το πρόγραμμα της εκδήλωσης περιλάμβανε την κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας, παρουσίαση της φανέλας της ομάδας και βραβεύσεις.
Ο δήμαρχος Χαλκιδέων Χρήστος Παγώνης κλήθηκε και απένειμε πλακέτα στον πρόεδρο του Ηρακλή, Γιάννη Καρκαλή.