Συγχαρητήρια Δημάρχου στον Α.Ο. Χαλκίς

Δράσεις, Νέα / Πέμπτη, 8 Μαρτίου 2018

Στο Δημοτικό Στάδιο Ψαχνών βρέθηκε το απόγευμα της Τετάρτης 7 Μαρτίου, ο Δήμαρχος Χαλκιδέων Χρήστος Παγώνης και παρακολούθησε τον τελικό Κυπέλλου Εύβοιας στο ποδόσφαιρο, ανάμεσα στις ομάδες του Α.Ο. Χαλκίς και του Ταμυναϊκού Αλιβερίου.

Στο τέλος του αγώνα ο Δήμαρχος συνεχάρη τους παίκτες του Α.Ο. Χαλκίς για την κατάκτηση του Κυπέλλου (νίκησε 1-0), αλλά και τους ηττημένους για την προσπάθειά τους.

Παράλληλα, συνεχάρη τους διαιτητές και τον Πρόεδρο της ΕΠΣΕ  και Δήμαρχο Διρφύων Μεσσαπίων Γιώργο Ψαθά, με τους συνεργάτες του, για την άψογη διοργάνωση.

Σημειώνεται ότι ο Δήμαρχος Χαλκιδέων απένειμε την αναμνηστική πλακέτα στην οικογένεια του αείμνηστου αθλητικού παράγοντα Αντώνη Αγραφιώτη, όνομα του οποίου έφερε η φετινή διοργάνωση του κυπέλλου.

Την πλακέτα παρέλαβε ο Αντιπεριφερειάρχης Εύβοιας Κ. Βαρδακώστας.