Συγχαρητήρια Δημάρχου στον Όμιλο Αντισφαίρισης Χαλκίδας

Δράσεις, Νέα / Δευτέρα, 29 Ιανουαρίου 2018

Τα εύσημα στη Διοίκηση του Ομίλου Αντισφαίρισης Χαλκίδας, αλλά και σε όλη την οικογένεια του 40χρονου πλέον Ομίλου, απένειμε ο Δήμαχρος Χαλκιδέων Χρήστος Παγώνης, στη διάρκεια της εορταστικής εκδήλωσης που πραγματοποιήθηκε το απόγευμα του Σαββάτου 28 Ιανουαρίου.

Στον σύντομο χαιρετισμό του που απηύθυνε στη γιορτή του Ομίλου , ο Δήμαρχος αναφέρθηκε στις προσπάθειες των διοικούντων, των προπονητών και αθλητών, που έχουν καταστήσει τον Όμιλο πρωταγωνιστή, εντός και εκτός αγωνιστικών χώρων.

Χαρακτηριστικά είπε ότι ο αθλητισμός διαμορφώνεςι συνειδήσεις και πλάθει χαρακτήρες και στο πλαίσιο αυτό ο Δήμος Χαλκιδέων στηρίζει κάθε προσπάθεια του Ομίλου Αντισφαίρισης.

Με την ευκαιρία, ο Δήμαρχος Χαλκιδέων έκανε αναφορά και στις προηγούμενες διοικήσεις του ΟΑΧ.