Σε εξέλιξη είναι το έργο «Παρεμβάσεις στη Δ.Ε Αυλίδας, για τη βελτίωση της καθημερινότητας», που περιλαμβάνει ασφαλτόστρωση συνολικά 36 οδών σε όλη τη Δημοτική Ενότητα.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
Μέχρι στιγμής, έχουν ασφαλτοστρωθεί:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
η κεντρική οδός Αυλίδος και οι οδοί Κωνσταντινουπόλεως, Ορέστη, Πίνδου, Αίαντα, Κάδμου, Αγίου Ιωάννη Καλυβίτη, Αγίας Τρίαδας, Μηκαλησσού και Οδυσσέως στο Βαθύ Αυλίδας
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
πάροδος Αγίου Γεωργίου και η οδός Γκράβα στην Παραλία Αυλίδας
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
Οι ασφαλτοστρώσεις συνεχίζονται με τις οδούς:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
κεντρική Λεωφόρος Παπαποστόλου και οδοί Σάμου, Ακρίτα, Τήνου, Μεσογείων, Αγαμέμνωνος, Καλό Πηγάδι, Αγίου Δημητρίου, Κεφαλληνίας, Κολοκοτρώνη, Έβρου, Ούλωφ Πάλμε στην Παραλία Αυλίδας
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Ερμού, Ήρας, Αθηνάς, Μπαλούμη, Κλειούς στο Βαθύ Αυλίδας
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
κεντρική οδός 25ης Μαρτίου και οδοί Ομήρου, 28ης Οκτωβρίου, Ποσειδώνος στον Φάρο Αυλίδας
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Παπαφλέσσα, Αγίου Κωνσταντίνου και Ελένης, Μπουμπουλίνας στο Καλοχώρι-Παντείχι