Η βασιλόπιτα στο ΚΑΠΗ Αγίας Ελεούσας

Δράσεις, Νέα / Παρασκευή, 26 Ιανουαρίου 2018

Με την κοπή της βασιλόπιτας στο 6ο ΚΑΠΗ Χαλκίδας στην περιοχή της Αγίας Ελεούσας, το βράδυ της Πέμπτης 25 Ιανουαρίου, ολοκληρώθηκε ο κύκλος των αντίστοιχων εκδηλώσεων και για τα 14 ΚΑΠΗ του Δήμου Χαλκιδέων.

Σε όλες αυτές τις “οικογενειακές” εκδηλώσεις, ο Δήμαρχος Χρήστος Παγώνης με τους συνεργάτες, είχαν την ευκαιρία να βρεθούν κοντά στα άτομα της τρίτης ηλικίας, να τα ενημερώσουν για τις κοινωνικές και άλλες δράσεις του Δήμου και παράλληλα να ακούσουν και τις δικές τους απόψεις.

Στην εκδήλωση για την κοπή της βασιλόπιτας στο ΚΑΠΗ της Αγίας Ελεούσα, παρέστησαν εκ μέρους του Δήμου Χαλκιδέων ο Δήμαρχος Χρήστος Παγώνης και ο Πρόεδρος του Δημοτικού Οργανισμού Παιδείας, Προστασίας και Αλληλεγγύης (ΔΟΠΠΑΧ) Σωτήρης Ανυφαντής.