Βράβευση αθλητών του Γ.Σ. Νεάπολης

Νέα, Πολιτική / Δευτέρα, 7 Μαρτίου 2016

Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Κυριακής 5 Μαρτίου η εορταστική εκδήλωση της ομάδας στίβου του Γυμναστικού Συλλόγου Νεάπολης Χαλκίδας, στη διάρκεια της οποίας τιμήθηκαν και αθλητές της που διακρίθηκαν το 2015.
Τους βραβευθέντες, αλλά και τους υπόλοιπους αθλητές και αθλήτριες του Συλλόγου συνεχάρη ο δήμαρχος Χαλκιδέων Χρήστος Παγώνης, στο σύντομο χαιρετισμό που απηύθυνε και τόνισε ότι η Δημοτική Αρχή θα καταβάλει κάθε δυνατή προσπάθεια για να βελτιωθούν οι εγκαταστάσεις στο Δημοτικό Στάδιο Χαλκίδας, που είναι και η έδρα των παιδιών της Νεάπολης.
Ο δήμαρχος αναφέρθηκε στη συνεργασία που έχει ο Δήμος με την Περιφέρεια για να τοποθετηθούν προβολείς στο Δημοτικό Στάδιο και να επισκευασθούν οι χώροι των αποδυτηρίων.

Γραφείο Τύπου
Δήμου Χαλκιδέων