Ξεχωριστές χριστουγεννιάτικες κάρτες από μαθητές του 25ου Δημοτικού Σχολείου Χαλκίδας

Δράσεις, Νέα / Τρίτη, 20 Δεκεμβρίου 2022

Ξεχωριστές Χριστουγεννιάτικες κάρτες και κατασκευές που φιλοτέχνησαν οι ίδιοι, προσέφεραν στη Δήμαρχο Χαλκιδέων Έλενα Βάκα, μαθητές του τμήματος ένταξης του 25ου Δημοτικού σχολείου Χαλκίδας, συνοδευόμενοι από την δασκάλα τους κ. Ιωάννα Ρίννη, την οποία επισκέφθηκαν σήμερα, Τρίτη 20 Δεκεμβρίου 2022, στο Δημαρχείο.
Με σύνθημα τους «Μια ζωή με αξίες και οράματα για όλους», τα παιδιά ευχήθηκαν Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο το νέο έτος, με υγεία. Η Δήμαρχος προσέφερε κεράσματα και τους ευχαρίστησε για την ξεχωριστή αυτή επίσκεψη, καθώς όπως ανέφερε «Τα παιδιά πάντα μας δείχνουν τον δρόμο, με την ζεστή καρδιά και την αγάπη τους.».