Ξεκινούν οι δηλώσεις συμμετοχής για την παρέλαση των Καρναβαλιστών στο «Θαλασσινό Καρναβάλι Χαλκίδας»🎊

Δράσεις, Νέα, Πολιτισμός / Τετάρτη, 14 Φεβρουαρίου 2024

Σε ρυθμούς Αποκριάς έχει ξεκινήσει να κινείται ο Δήμος Χαλκιδέων, οργανώνοντας τις αποκριάτικες εκδηλώσεις, στο πλαίσιο του φετινού «Θαλασσινού Καρναβαλιού Χαλκίδας» και καλεί όλους, όσοι επιθυμούν να συμμετέχουν στην παρέλαση αρμάτων και καρναβαλιστών, η οποία θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 16 Μαρτίου 2024.
📌Μικροί και μεγάλοι, βάλτε τη φαντασία σας, συντονίστε τις ομάδες σας, βρείτε θέμα και ελάτε να δηλώσετε συμμετοχή έως 10 Μαρτίου 2024.
➡️Μπορείτε να προμηθευτείτε το Δελτίο Συμμετοχής: α) από το θυρωρείο στο Δημαρχείο στην παραλία «Μέγαρο Κότσικα» (Φαρμακίδου 15), β) ηλεκτρονικά στην επίσημη ιστοσελίδα του Δήμου Χαλκιδέων και να το στείλετε στο email: doappex@gmail.com

ΔΕΛΤΙΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΠΑΡΕΛΑΣΗ 2024