Υπογραφή σύμβασης του έργου “Επισκευή φερόντων στοιχείων, επιχρισμάτων, χρωματισμοί και συντήρηση ηλεκτρομηχανολογικών και υδραυλικών εγκαταστάσεων σχολικών μονάδων Δήμου Χαλκιδέων”

Δράσεις, Νέα / Πέμπτη, 13 Φεβρουαρίου 2020

Υπεγράφη την Τρίτη 11 Φεβρουαρίου 2020, από τη Δήμαρχο Χαλκιδέων Έλενα Βάκα, η 1η συμπληρωματική σύμβαση του έργου “Επισκευή φερόντων στοιχείων, επιχρισμάτων, χρωματισμοί και συντήρηση ηλεκτρομηχανολογικών και υδραυλικών εγκαταστάσεων σχολικών μονάδων Δήμου Χαλκιδέων”. Η παραπάνω σύμβαση περιλαμβάνει εργασίες αντικατάστασης του εκτός λειτουργίας μετασχηματιστή στον υποσταθμό των ΕΠΑ.Λ Χαλκίδας και τοποθέτηση καινούριων καλωδίων για τη λειτουργία του νέου μετασχηματιστή. Επιπλέον, προβλέπει την εγκατάσταση φωτισμού ασφαλείας στο χώρο των μετασχηματιστών, αποξήλωση των ανενεργών συστημάτων πυρανίχνευσης και τοποθέτηση νέων, εντός του 1ου ΕΠΑ.Λ.