Έκτακτη δια περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 10/12/2020

Νέα, Συνεδριάσεις / Τρίτη, 8 Δεκεμβρίου 2020

Έκτακτη δια περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Χαλκιδέων, θα πραγματοποιηθεί μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή τηλεφώνου, την Πέμπτη 10 Δεκεμβρίου 2020 και από ώρα 11:00π.μ. έως 13:00μ.μ., για λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:
1. Έγκριση τεχνικών προδιαγραφών ανοικτού ηλεκτρονικού μειοδοτικού διαγωνισμού, για την προμήθεια υλικών μηχανογράφησης και πολλαπλών εκτυπώσεων, φωτοαντιγραφικού χαρτιού και γραφικής ύλης για τα έτη 2020-2021, για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου, προϋπολογισμού 107.843,36 ευρώ με Φ.Π.Α. και καθορισμός των όρων διακήρυξης.
2. Έγκριση τεχνικών προδιαγραφών συνοπτικού μειοδοτικού διαγωνισμού, για την προμήθεια εργαλείων για την κάλυψη των αναγκών της Διεύθυνσης Γεωτεχνικών Υπηρεσιών και της
3. Έγκριση πρακτικού τριμελούς επιτροπής διαπραγμάτευσης για την <Περίθαλψη αδέσποτων ζώων> του Δήμου Χαλκιδέων, προϋπολογισμού 57.885,00 ευρώ με ΦΠΑ.